Загальна інформація

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України згідно з постановою Кабінету Міністрів України внесена до переліку баз олімпійської підготовки національних збірних команд України.

Головними завданням НСБ ЛВС є безпосередня підготовка   армійських спортсменів до спортивних змагань різного рангу, а також підготовка власного спортивного резерву в системі ДЮСШ,  забезпечення навчально-тренувального процесу збірних команд України на навчально-тренувальних базах, проведення всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань та заходів.

Щорічно на об’єктах НСБ ЛВС проводиться більше 70 всеукраїнських змагань з велоспорту, стрільби кульової, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, боротьби самбо та дзюдо, фехтування, художньої та спортивної гімнастики, спідвею, гандболу, футболу, легкої атлетики, гирьового спорту, міні-футболу, плавання та інші. Проводяться близько 10 навчально-тренувальних зборів збірних команд України зі стрільби кульової, велоспорту, боротьби самбо, спідвею. На спортивній базі проводяться офіційні міжнародні змагання з кульової стрільби, спідвею, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, художньої та спортивної гімнастики, пейтболу.