Веслування

 працівник ЗСУ ГОРЛОВА Анастасія Вадимівна - майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках. Переможниця, срібна та бронзова призерка етапів Кубка світу (2017), бронзова призерка Чемпіонату Європи серед юніорів (2011),  срібна призерка Чемпіонату Європи серед юніорів (2013), учасниця І Європейських  ігор (2015), багаторазова чемпіонака та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kruk1 старший солдат КРУК Петро Миколайович - майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Чемпіон Європи (до 23 р.); 11 місце Олімпійські ігри (2008 р.); срібний призер Чемпіонату Європи (2007 р.); багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступав до 2014 року за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nedashkovskyy старший солдат НЕДАШКОВСЬКИЙ Віктор Альбертович - майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Чемпіон Європи (до 23 р.); срібний призер Чемпіонату Європи (2007 р.); багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступав до 2014 року за НСБ ЛВС.