Велоспорт

 сержант КУЦЕНКО Андрій Володимирович - майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

  

 

 

 

  

   

 солдат КЛІМЧЕНКО Тетяна Ігорівна - майстер спорту з велоспорту. Переможниця етапу Кубка світу (2017), срібна призерка загального заліку Кубка світу (2016-2017), бронзова призерка Етапу Кубка світу (2013), чемпіонка Європи серед юніорів (2012); бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів (2014); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  старший солдат БУЧИНСЬКИЙ Володимир Михайлович - майстер спорту з велоспорту. Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

bolibruh старший солдат запасу БОЛІБРУХ Євген Михайлович - майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. Дворазовий володар Кубка світу (2008, 2009 рр.); багаторазовий призер етапів Кубка світу; багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Виступав за НСБ ЛВС до 2017 року. 

 

 

 

  

 

tsypyk1 старший солдат запасу ЦЮПИК Юрій Андрійович - майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. Багаторазовий призер етапів Кубка світу; багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Виступав за НСБ ЛВС до жовтня 2012 року.

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 солдат запасу ДУТКЕВИЧ Данило Михайлович -  майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. До жовтня 2012 року виступав за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

averin солдат запасу АВЕРІН Максим Олександрович - майстер спорту з велоспорту. Срібний призер чемпіонату світу серед військовослужбовців (2006 р.); багаторазовий переможець та призер міжнародних змагань. Виступав за НСБ ЛВС  до 2011 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

troyanovskyy_1 старший лейтенант  ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор Леонідович - майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. Срібний призер етапу Кубка світу; багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Виступав за НСБ ЛВС. Помер 12.09.2010 року.