Силові види спорту

майор АНДРЕЙЧУК Володимир Якович - Заслужений майстер спорту з гирьового спорту. 20-разовий чемпіон світу в особистому заліку, багаторазовий чемпіон світу в естафеті, рекордсмен світу; багаторазовий чемпіон Європи; багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України; рекордсмен України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

  

 

 прапорщик МАРТИНЮК Василь Зіновійович -  майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики. Переможець І Всесвітніх ігор Майстрів (2009), багаторазовий чемпіон світу та Європи серед ветеранів; рекордсмен світу серед ветеранів; багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 


 

 старший солдат запасу МАРТИНЕНКО Роман Михайлович - майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. Чемпіон світу серед юніорів (2013), чемпіон світу з жиму лежачі серед юніорів (2013), срібний призер чемпіонату світу серед юніорів (2012), чемпіон Європи серед юніорів (2013), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Член збірної команди України серед юніорів. Рекордсмен світу серед юніорів в жимі лежачі (260 кг). Виступав за НСБ ЛВС до 2015 року.

 

 

 

 

  

palyonka прапорщик запасу ПАЛЬОНКА Анатолій Володимирович - майстер спорту міжнародного класу з важної атлетики. Переможець Спартакіади Збройних сил країн - СНД,  багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України. Виступав за НСБ ЛВС до 2010 року.