Сучасне п'ятиборство

 молодший лейтенант ФЕДЕЧКО Андрій Миронович - заслужений майстер спорту з сучасного п’ятиборства. Бронзовий призер чемпіонату світу в особистому заліку (2015), 26 місце на Олімпійських іграх (2016), 4 місце на чемпіонат  світу в естафеті (2013,2015); 5 місце на чемпіонаті світу серед юніорів у командному заліку (2011);  4 місце на VІ Всесвітніх іграх військовослужбовців у командному заліку та 5 м - в естафеті, 8 м - особисто (2015); 4 місця на V Всесвітніх іграх військовослужбовців у командному заліку та естафеті (2011); переможець "Кубка Будапешту" (2012); багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 старший солдат БАТРАК Зінаїда Віталіївна -  майстер спорту з сучасного п’ятиборства.  учасниця фіналу Кубка світу (2017), фіналістка Чемпіонату Європи та світу серед юніорів (2013), бронзова призерка Чемпіонату Європи серед юнаків категорії В в естафеті (2009), багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України серед юніорів; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 старший лейтенант БАЙТАЛЮК Сергій Віталійович - майстер спорту міжнародного класу з сучасного п’ятиборства. Бронзовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців особисто (2008 р.); чемпіон та бронзовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців у команді; багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України. Майстер спорту України з кульової стрільби. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

borkin_1 старший сержант БОРКІН Євген Володимирович - майстер спорту міжнародного класу з сучасного п’ятиборства. Срібний призер чемпіонату світу; чемпіон та бронзовий призер чемпіонатів світу серед військовослужбовців; дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи; багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України. Виступав за НСБ ЛВС до 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 спорт. актив ТКАЧУК Юрій Вадимович - майстер спорту з сучасного п’ятиборства. Срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів в змішаній естафеті (2012 р.), 12 особисте місце на чемпіонаті світу серед юнаків (2011 р.); багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України серед юнаків; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.