Стрільба з лука

  старшина МОКРИНСЬКИЙ Ярослав Анатолійович - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; бронзовий призер чемпіонату світу у приміщенні в команді (2012); чемпіон світу у команді серед клубів (2008); 5 місце етап Кубку світу особисто,  (2006); багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України; рекордсмен України особисто, рекордсмен світу в команді, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  молодший сержант МАРЧЕНКО Вероніка Сергіївна -  заслужена майстер спорту зі стрільби з лука;  чемпіонка Європи в особистому заліку у приміщенні (2017),  бронзова призерка чемпіонату Європи в командному заліку у приміщенні (2017), чемпіонка Європи в особистому та командному заліку (2016), бронзова призерка І Європейських ігор у команді (2015); 8 місце особисто на чемпіонаті світу (2015); чемпіонка Гран-прі Європи в міксі (2015); чемпіонка світу в приміщенні в команді (2014); чемпіонка Європи в приміщенні в команді (2013); чемпіонка ІІ етапу Кубка Європи  в команді (2013); чемпіонка світу в команді серед юніорів (2012); бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів в команді (2009), багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 старший солдат МАКАРЕВИЧ Сергій Олександрович - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, срібний призер чемпіонату світу у приміщенні в особистому заліку, переможець 1 Етапу Кубка Європи в командному заліку (2015), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних та всеукраїнських змагань.  Член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 старший солдат КОМОНЮК Віталій Миколайович -  майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів особисто (2013); бронзовий призер чемпіонату світу у приміщенні серед юніорів особисто (2012);  чемпіон Європи серед юніорів у команді (2012); срібний призер чемпіонату світу у приміщенні серед юніорів в команді (2012); чемпіон світу серед юніорів в команді (2009); срібний призер чемпіонату світу серед кадетів в командному заліку (2009); 10 місце І Юнацькі Олімпійські ігри (2010); багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України серед юніорів та кадетів; рекордсмен світу та Європи серед юніорів та кадетів у команді; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

  

 

 

 

 старший солдат ТРАПЕЗНІКОВА Соломія Василівна - майстер спорту зі стрільби з лука, бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів в команді (2016), 4 місце на чемпіонаті світу серед юніорів в міксі (2015); 9 особисте місце на чемпіонаті світу серед юніорів у приміщенні (2016); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних та всеукраїнських змагань, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 працівник ЗСУ ГАВЕЛКО Юрій Володимирович - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука. Бронзовий призер чемпіонату світу (2012), чемпіон Європи (2011), чемпіон Європи серед юнаків (2006), бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (2005),  срібний та бронзовий призер чемпіонату світу серед юнаків (2004), багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських і міжнародних змагань, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС та ФСТ "Динамо".

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 працівник ЗСУ ГНИП Соломія Степанівна - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука;  бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів в команді (2016),  бронзова призерка етапу Кубка Європи серед юніорів в команді (2016); чемпіонка Європи серед юніорів особисто (2015); cрібна призерка чемпіонату світу серед юніорів в приміщенні в команді (2014), багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських і міжнародних змагань, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

  старшина ДОБРЄВА Галина Добрівна - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; чемпіонка світу у команді серед юніорів; 4 місце  на чемпіонаті світу у команді; 5 місце етап Кубка світу у команді  (2008); багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 працівник ЗСУ ЯВОРСЬКА Катерина Романівна - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; переможниця Етапу Кубка світу командному заліку  (2011); дворазова переможниця Гран-прі Європи в командному заліку (2012, 2013),  бронзова призерка Гран-прі Європи в особистому заліку (2012), рекордсменка світу та Європи (2005); чемпіонка Європи серед юніорів у командному заліку (2005); багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських і міжнародних змагань, член національної збірної команди України. Виступала за НСБ ЛВС до 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

прапорщик КУЗИК Світлана Геннадіївна - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

shah старший солдат ШАХ Леся Ярославівна - майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука; рекордсменка світу; чемпіонка СРСР; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за Львівське СКА - НСБ ЛВС до 2006 року.