Кульова стрільба

sasha1 майор ПЕТРІВ Олександр Святославович - Заслужений майстер спорту з кульової стрільби (пістолет). Переможець Ігор ХХІХ Олімпіади у Пекіні (2008) у вправі МП-8  з олімпійським рекордом. Срібний призер чемпіонату світу в особистому заліку (2014), дворазовий чемпіон світу у командному заліку (2014), дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу; дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу серед військовослужбовців; переможець етапу Кубка світу; чемпіон, п’ятиразовий срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи; багаторазовий чемпіон України; рекордсмен України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС та 95 групу спортсменів-інструкторів вищої кваліфікації Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України.

 

 

 

 

 

  

 

 

 старшина КОРОСТИЛЬОВА Юлія Сергіївна - майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (пістолет); дворазова чемпіонка Європи в командному заліку (2004, 2007); триразова бронзова призерка чемпіонатів Європи у командному заліку (2003, 2008, 2009); 10 місце Олімпійські Ігри (2004); 4 особисте місце на чемпіонаті Європи (2004); бронзова призерка 26 Всесвітньої Універсіади у командному заліку (2011); чемпіонка та бронзова призерка 24 Всесвітньої Універсіади у командному заліку (2007); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; рекордсменка України; член національної збірної команди України. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

  

 

 

 

 старший солдат КОРОСТИЛЬОВ Павло Сергійович - заслужений майстер спорту України з кульової стрільби (пістолет). Чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор (2014), 14 місце на олімпійських іграх 2016, дворазовий чемпіон світу в командному заліку (2014), переможець етапу Кубка світу (2017); чемпіон Європи в особистому та командному заліку (2014), бронзовий призер чемпіонату Європи в особистому заліку та срібний призер в командному (2016), срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків в особистому заліку (2014), чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів в особистому заліку (2013), дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів в особистому заліку (2013, 2012); дворазовий срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів в командному заліку (2013, 2012); бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів в командному заліку (2013); триразовий переможець (2015, 2013, 2012) та бронзовий призер юнацької ліги Європи (2011); багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член національної збірної команди України, рекордсмен світу та Європи серед юніорів (вправа МП-5, 590 очок), рекордсмен світу та Європи серед юніорів (вправа ПП-3, 240,9 очка). Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 старшина ГАЛКІНА Тетяна В'ячеславівна - майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (гвинтівка). Срібна та бронзова призерка чемпіонатів Європи серед юніорів у командному заліку (2004, 2005); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; рекордсменка України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  солдат СУХОРУКОВА Вікторія Юріївна -  майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (гвинтівка). Бронзова призерка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор (2014); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 працівник ЗСУ КОНАРЄВА Поліна Андріївна - майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (пістолет). Срібна призерка чемпіонатів Європи серед юніорів в особистому заліку (2017, 2014); бронзова призерка чемпіонату Європи в командному заліку (2015), 8 місце на ІІ Літніх Юнацьких Олімпійських іграх (2014), 8 місце чемпіонат світу (2014), переможниця та срібна призерка Фіналу юнацької ліги Європи  (2015, 2014), багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 КІЗИМА Ігор Григорович - майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (гвинтівка, рухома мішень). Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи та світу серед юніорів, багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та кубків України, рекордсмен України серед юніорів, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.