Карате

   спорт. актив ГОРУНА Станіслав Миколайович - майстер спорту міжнародного класу з карате; чемпіон Всесвітніх ігор (2017)бронзовий призер чемпіонату світу (2014), переможець в особистому та командному заліку Кубка світу (2014), срібний призер Чемпіонату Європи (2014), перший номер рейтингу Karate1 (2013), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

   спорт. актив НІКУЛІН Ілля Володимирович - майстер спорту міжнародного класу з карате; переможець в особистому та командному заліку Кубка світу (2014), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

   спорт. актив ГОРУНА Ярослав Миколайович - майстер спорту з карате; переможець в командному заліку Кубка світу (2014), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.