Боротьба

polusytok прапорщик ПОКОРА Надія Романівна - заслужена майстер спорту  з боротьби самбо; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  старший солдат САЙКО Олена Володимирівна - заслужена майстер спорту  з боротьби самбо, майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо; багаторазова призерка чемпіонатів світу (2014, 2013...); срібна призерка 1 Європейських ігор з самбо (2015); срібна призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з боротьби самбо (2013); багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

   працівник ЗСУ ОСТАП'ЮК Марія Ярославівна - майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо, майстер спорту з боротьби дзюдо; дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу з боротьби самбо (2014, 2011), бронзова призерка чемпіонату Європи  з боротьби самбо (2013); чемпіонка світу з боротьби самбо серед молоді (2011), чемпіонка Європи серед молоді та серед дорослих (2010), срібна призерка Чемпіонату Європи серед юніорів з боротьби самбо (2011); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та кубків України, член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  старший  солдат ЦІПАН Андрій Вікторович - майстер спорту з греко-римської боротьби; 8 місце на чемпіонаті Європи серед кадетів (2010), чемпіон України серед ФСТ (2015), чемпіон України серед молоді (2014)бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих (2014), кандидат в члени збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  працівник ЗСУ ТИЧИНА Людмила Анатоліївна - майстер спорту з вільної  (жіночої) боротьби. Бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів (2014), багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України, кандидат в члени національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  працівник ЗСУ КУНИЦЬКА Олена Вікторівна - майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо та самбо; срібна призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з боротьби самбо (2013); бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби самбо (2013 р.); срібна призерка чемпіонату світу з боротьби самбо серед молоді (2011 р.), чемпіонка Європи з боротьби самбо серед молоді (2010 р.); бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів з боротьби самбо (2011 р.); багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2014 року. 

 

 

 

 

 

 

 

 

sukha1 старший солдат запасу СУХА Ольга Олександрівна - майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 semenuk солдат запасу СЕМЕНЮК Марія Василівна - заслужена майстер спорту  з боротьби самбо; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2011 року.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 солдат запасу ЛАЗОРІВ Ольга Василівна - майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо; багаторазова призерка чемпіонатів світу; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України; член національної збірної команди України. Виступала за НСБ ЛВС до 2010 року.