Спортактив

 СПИСОК
спортивного активу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України на 2016 рік  

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ
гирьовий спорт
тренер-викладач Колосов С.В.
1 Панькевич Ярослав Андрійович 1993 МС
2 Романів Ігор Володимирович 1978 МС
3 Чекуров Костянтин Володимир 1984 МС
4 Нестровський Ігор 1998 І  р.

5 Дишкант Володимир Михайлович 1994, КМС

6 Голіков Олександр Вікторович 1992, КМС

стрільба кульова
тренер-викладач Коростильов С.М.
1 Галузинська Олександра Олексан. 2003 ІІ  р
2 Жидик Юрій Володимирович 2002 ІІ  р
3 Кнюпа Олександр Дмитрович 2000 І  р
4 Малахова Єлізавета Сергіївна 2004 ІІ  р
5 Нестеренко Лілія Олексндрівна 1996 МС кандидат
6 Поліщук Ігор Іванович 1964 МСМК

боротьба греко-римська
тренер-викладач Мельник В.О.
1 Абкеланов Руслан Рустемович 1994 МС
2 Кус Віталій Вікторович 2000 І  р
3 Ціпан Володимир Вікторович 1997 КМС

карате
тренер-викладач Нікулін А.В.
1 Гладун Остап Богданович 1991 МС
2 Горуна Станіслав Миколайович 1989 МСМК основа
3 Горуна Ярослав Миколайович 1990 МС основа
4 Камінська Ірина Віталіївна 1988 МС основа
5 Нікулін Ілля Володимирович 1989 МСМК основа
6 Філіпович Олег Володимирович 1992 МС основа

пауерліфтінг
Латишевський В.В.
1 Олар Петро Анатолійович 1977 МС
2 Проць Діана Василівна 1994 КМС
3 Пюрик Ігор Володимирович 1982 КМС
4 Сеник Мартин Олегович 1984 МС
5 Стецяк Тарас Богданович 1992 МС
6 Вовк Володимир Ігорович 1994 МС
спідвей
тренер-викладач Лятосінський С.В.
1 Карпов Андрій Володимирович 1987 МСМК
2 Кобрін Андрій Володимирович 1991 МС
3 Локтаєв Олександр Дмитрович 1994 МСМК
4 Мельничук Станіслав Дмитрович 1994 МС
5 Мостовік Дмитро Іванович 1998 І  р
6 Трофімов Віктор Володимирович 1999 КМС

КДЮСШ № 1 СКА
відділення стрільби з лука
1 Банах Леся Іванівна 1996 КМС
2 Баранюк Олена Ігорівна 1996 МС кандидат
3 Бужович Любомир Ігорович 1997 МС
4 Гарасимяк Діана Володимирівна 2001 КМС
5 Гнип Соломія Степанівна 1997 МСМК основа
6 Гончаров Юрій Ігорович 1998 КМС
7 Забор Орест Петрович 1996 МС
8 Козак Олег Сергійович 1993 МС
9 Копичин Катерина Борисівна 1996 КМС
10 Кошель Олександр Олександ. 1995 МС
11 Островський Михайло Волод-ич 1996 МС кандидат
12 Паламарчук Тамара Павлівна 1998 МС резерв
13 Пік Богдан Ігорович 1997 КМС
14 Рожко Олег Сергійович 1996 МС
15 Трапезнікова Соломія Василівна. 1997 МС основа
16 Тригуб Владислав Володим. 2000 КМС
17 Чучман Петро Володимирович 1993 МС
18 Хомик Назар Володимирович 1999 КМС
19 Шмульська Ірина Михайлівна 2000 КМС резерв
20 Яворський Юрій Романович 1989 КМС


відділення стрільби кульової
1 Агліуліна Еліна Маратівна 1993 МСМК кандидат
2 Андрушко Тарас Михайлович 1994 МС кандидат
3 Аржанова Анастасія Вікторівна 1996 МС резерв
4 Білик Олег Романович 1996 КМС
5 Бойко Олександра Олександрівна 1998 МС резерв
6 Гатала Ірина Юріївна 1996 КМС
7 Горнякова Мілена Дмитрівна 2001 І  р
8 Гудзій Святослав Михайлович 1999 МС
9 Дєньгіна Надія Валеріївна 1994 МС основа
10 Дуда Андрій Владиславович 1992 І  р
11 Кізима Ігор Григорович 1997 МСМК основа
12 Клещенко Сергій Володимирович 2000 КМС
13 Колесник Юрій Олегович 1999 КМС
14 Кучма Марія Ігорівна 1995 КМС
15 Леус Степан Олегович 1997 МС резерв
16 Мандрик Ігор Костянтинович 1995 І  р
17 Марців Наталія Василівна 1994 МС резерв
18 Мнечник Тарас Романович 1998 КМС
19 Мнечник Юрій Романович 1995 МС
20 Онопко Влад Олегович 1993 МСМК
21 Охотська Олена Сергіївна 1992 МС основа
22 Павлишин Ігор Орестович 1994 МС
23 Полуліх Олег Олегович 1998 І кандидат
24 Попов Дмитро Васильович 1994 КМС
25 Чесалкіна Тетяна Олегівна 1997 МС
26 Шлюз Олександр Романович 1995 КМС
27 Юрченко Ксенія Володимирівна 1994 МС резерв
28 Яковлєва Діана Миколаївна 1995 І  р
29 Гаравська Аліна Сергіївна 1996 І  р
30 Бойчук Марта Ігорівна 1989 МС основа


відділення дзюдо, боротьби самбо
1 Алієва Софія Володимирівна 1995 КМС
2 Антонов Андрій Олексан-вич 1995 КМС
3 Войциховський Артем Миколайович 1997 МС
4 Горбунов Олександр Сергійович 1993 КМС
5 Гошовський Юрій Романович 1999 КМС
6 Гричан Артур Олегович 1998 КМС
7 Дідик Алла Миколаївна 1996 МС
8 Дмитрук Андрій Володимирович 1994 КМС
9 Дмитрук Дмитро Ігорович 1996 КМС
10 Закала Андрій Ігорович 1996 КМС
11 Іванчук Тетяна Василівна 1994 КМС
12 Іщенко Макси Ігорович 1993 МС
13 Килюшик Ольга Володимирівна 1996 КМС
14 Козій Іван Орестович 1995 КМС
15 Кравчук Тарас Михайлович 1998 КМС
16 Лаврикович Тетяна Володим. 1993 КМС
17 Невмержицький Олег Іванович 1997 КМС
18 Стельмащук Руслана Олександрівна 1995 МС
19 Супурник Андрій Іванович 1994 МС
20 Харачко Ростик Романович 1997 КМС
21 Чередніченко Дмитро Андр-ич 1994 КМС

відділення сучасного пятиборства
1 Балюк Дмитро Сергійович 1996 МС основа
2 Вергун Юрій Олександрович 1995 КМС
3 Горлова Валентина Вадимівна 2005 ІІ  р
4 Горлова Олександра Вадимівна 2003 ІІ  р
5 Горняков Іван Дмитрович 1998 КМС
6 Григор’єв Кирил Михайлович 1995 МС
7 Кінашевський Михайло Якович 1998 КМС
8 Кузик Марта Ігорівна 1993 КМС
9 Макогін Арсен Ігорович 2001 ІІ  р
10 Моспан Назар Олегович 1997 КМС
11 Посівнич Юрій Михайлович 1997 І  р
12 Рудницький Володимир Юрійович 1997 КМС
13 Читайло Максим Орестович 1997 І  р
14 Ярема Артур Тарасович 1998 І  р
15 Ткачук Юрій Вадимович 1994 МС кандидат

відділення триатлону
1 Барабаш Денис Сергійович 1995 МС
2 Бублик Олександр Дмитрович 2000 КМС
3 Винницький Василь Ігорович 2002 КМС
4 Гераймович Сергій Михайлович 1997 МС кандидат
5 Гетьман Анастасія 1997 КМС
6 Гев’як Роман Юрійович 2001 КМС
7 Зарицька Мар"яна Сергіївна 2003 КМС
8 Зінченко Олександра Сергіївна 1998 КМС
9 Кирик Марина Володимирівна 1997 МС
10 Кирик Ніна Володимирівна 2004 ІІІ  р
11 Ковальчук Юрій Андрійович 2002 КМС
12 Курка Віталій Олегович 1993 КМС
13 Макогін Василь Романович 1995 І  р
14 Мандзій Олексій Любомирович 2000 І  р
15 Мельник Олександр Юрійович 1994 КМС
16 Мозіль Василь Андрійович 2002 І  р
17 Окпиш Діана Олександрівна 1999 І  р
18 Прийма Софія Сергіївна 1998 МС основа
19 Руднік Михайло Володимирович 1994 КМС
20 Рябцева Анна Володимирівна 2003 І  р
21 Садчіков Олександр Волод. 1994 КМС
22 Скульський Олександр Сергійович 1993 КМС
23 Сорока Андрій Андрійович 1995 КМС
24 Сисоєв Нікіта Денисович
25 Сусол Олена Юріївна 1993 МС
26 Тарасенко Дарія Андріїівна 1997 КМС
27 Чухніна Світлана Віталіївна 1997 І  р
28 Шумило Максим Романович 1997 ІІ  р

КДЮСШ ім. Юрія Кутенка
відділення важкої атлетики
1 Роман Ігор Ярославович 1997 І  р

відділення велоспорту
1 Воронов Владислав Сергійович 2000 КМС
2 Гаргас Юрій Ігорович 1996 МС
3 Горбач Орест Ігорович 1998 КМС
4 Думич Віталій Андрій 2000 КМС
5 Івашків Богдан Бгданович 1998 І  р
6 Костишин Любомир Богданович 2000 КМС
7 Лемко Вероніка Олегівна 2001 КМС
8 Максимів Юрій Михайлович 1994 МС
9 Посіко Олег Богданович 1998 КМС резерв
10 Шаловило Василь Васильович 1998 КМС резерв
11 Чабанець Тадей-Іван Анатолійович 1998 МС кандидат
12 Бірюкова Юлія Олександрівна 1998 КМС кандидат
13 Підківка Віталій Васильович 1997 КМС основа
14 Сироїжка Себастьян Ігорович 1991 МС кандидат
15 Саламаха Микола Іванович 1998 КМС резерв
16 Пилипів Тарас Анатолійович 1992 КМС

відділення гандболу
1 Борбич Владислав Леонідович 1994 КМС
2 Діденко Сергій Миколайович 1994 КМС
3 Заєць Роман Миколайович 1995 КМС
4 Кірсанов Андрій Олегович 1997 КМС
5 Лазарюк Владислав Олександ. 1995 КМС
6 Мошківський Ярослав Анатолійов. 1997 КМС
7 Науменко Денис Миколайович 1993 КМС
8 Нікітюк Андрій Юрійович 1998 КМС
9 Пащук Віталій Леонідович 1996 І  р
10 Приставський Вячеслав Тарасович 1994 КМС
11 Поліщук Норберт Сергійович 1994 КМС
12 Ручко Іван Геннадійович 1994 КМС кандидат
13 Сура Андрій Михайлович 1997 КМС
14 Тільненко Тимофій Володимир. 1997 КМС
15 Удовіченко Олександр Юрійович 1994 КМС кандидат
16 Унгурян Олександр Олександ. 1994 КМС
17 Шамбора Володимир Ігорович 1993 КМС

відділення легкої атлетики
1 Вайда Микола Володимирович 1993 КМС
2 Дмитренко Богдан Орестович 1997 І  р
3 Горшкова Ольга Іванівна 1995 І  р
4 Корнійчук Дмитро Олегович 1996 І  р
5 Лучко Любомир Богданович 1996 І  р
6 Ляшенко Влад Андрійович 1996 І  р
7 Марчак Ірина Олексіївна 1999 КМС
8 Мрака Максим Андрійович 1996 І  р
9 Пелипець Роман Іванович 1994 КМС
10 Романяк Іван Вадимович 1998 І  р
11 Тарчанчин Андрій Віталійович 1994 І  р
12 Твердохліб Роман Вікторович 1997 І  р
13 Іваницький Василь Тарасович 1991 МС основа

відділення пауерліфтінгу
1 Бомк Маркіян Михайлович 1994 КМС
2 Венгер Павло Ігорович 1997 І  р
3 Герич Ніна Петрівна 1999 І  р
4 Гладкий Віктор Ярославович 1998 КМС
5 Дацко Андрій Степанович 1994 МС
6 Ільницька Марія Любомирівна 1995 МСМК резерв
7 Кіш Артур Тарасович 1997 КМС
8 Король Іван Андрійович 1993 МС
9 Левкуц Оксана Богданівна 1998 КМС
10 Лемець Назар Юрійович 1997 МС резерв
11 Медвідь Павло Орестович 1995 КМС
12 Микитяк Василь Юліанович 1995 МС
13 Мисник Павло Ярославович 1995 МС
14 Монастирський Андрій 1998 КМС
15 Павлов Сергій Віталійович 1996 КМС
16 Петрів Віктор Васильович 1998 І  р
17 Проць Діана Василівна 1994 І  р
18 Старов Віталій Олександрович 1997 КМС
19 Френчко Василь Микола 1998 КМС
20 Чикаліна Юлія Михайлівна 1998 І  р
21 Яворський Андрій Йосипович 1993 КМС
22 Ярмолюк Максим Михайлович 1997 КМС
23 Цвіркун Олександр Петрович 1983 МС

відділення плавання
1 Арсеньєв Арсен Максимович 2000 І  р
2 Біляк Валентин Ігорович 2002 І  р
3 Діхтяр Владислав 2002 І  р
4 Комаринський Дмитро Романович 2002 І  р
5 Лебедь Андрій Володимирович 2001 І  р
6 Мазур Назар Дмитрович 1998 І  р
7 Макогін Арсен Ігорович 2001 І  р
8 Прицак Андрій Андрійович 2000 І  р
9 Стрижак Олександр Сергійович 1998 І  р
10 Хомик Віталій Петрович 1999 І  р

11 Юрчук Діана Віталійович 2003 І  р
12 Яковенко Софія Ігорівна 2002 І  р

СДЮШОР «Олімп-Л»
відділення гімнастики спортивної
1 Бабченко Зоряна Ігорівна 1999 КМС
2 Бацик Вікторія Олегівна 2005 І  р
3 Гречаник Олександра Олегівна 2004 І  р
4 Кобилецька Зоряна Василівна 2004 І  р
5 Крупа Ілона Юріївна 2007 ІІІ  р
6 Ляховський Данило Тадєєвич 2002 ІІ  р
7 Петрів Алан Мирославович 2004 ІІ ІІ  р
8 Пехів Вікторія Володимирівна 2005 І  р
9 Щукіна Влада Вікторівна 2005 І  р
10 Якимець Нестор Ігорович Мар’янівна 2004 ІІ  р

відділення гімнастики художньої
1 Білецька Марта Олегівна 1995 КМС
2 Біянова Аліна Іванівна 2001 І  р
3 Бундзило Лілія Василівна 1995 МС
4 Гойда Софія Мар’янівна 2000 КМС
5 Іванів Вікторія Ярославівна 2000 КМС кандидат
6 Ковалик Софія Андріївна 2001 І
7 Кугут Марта Миронівна 1995 МС
8 Клим Олена Олегівна 1999 КМС
9 Кравчук Таїсія Юріївна 1995 КМС
10 Макар Соломія Андріївна 2000 КМС резерв
11 Мриц Анна-Марія Ігорівна 2001 І  р
12 Нанівська Вероніка Анатоліївна 2000 КМС
13 Сапунова Оксана Валеріївна 1998 КМС
14 Староста Юлія Тарасівна 2002 І р
15 Чеверда Анастасія Віталіївна 2001 І  р
16 Шуга Єлізавета Іванівна 2002 І  р
17 Щербій Вікторія Володимирівна 2002 І р
18 Якимчук Анастасія Юріївна 2002 І  р

відділення стрибків у воду  
1 Гудиш Тетяна Анатоліїівна 2005 Ію
2 Змий Марта Ромінівна 2005 Ію
3 Марічко Анна Сергіїівна 2004 Ію

Спортивний клуб "СКА-Спідвей"
1 Борисенко Сергій Ігорович 1993 КМС
2 Лятосінський Сергій Олексан. 1991 МС
3 Сенько Сергій Ігорович 1984 МС

Клуб професійних єдиноборств «Юніон»
карате
1 Борищак Максим Сергійович 1996 КМС
2 Гащук Уляна Ярославівна 1995 МС
3 Герчук Тарас Романович 1996 КМС
4 Доль Ірина Ростиславівна 1996 КМС
5 Живко Роман Богданович 1995 МС
6 Кміть Роман Васильович 1996 МС
7 Копитко Денис Олегович 1995 МС
8 Мястковська Анастасія Володим 1996 КМС
9 Рябошапко Кирило Сергійович 1997 КМС
10 Сенчишин Назар Ярославович 1994 МС
11 Сумішевський Денис Михайлович 1991 МС
12 Хахула Олександр Андрійович 1991 МС