П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Зустріч чемпіонів та призерів Чемпіонату Європи зі стрільби

 1 серпня 2017 року на залізничний вокзал м. Львова прибула група учасників чемпіонату Європи зі стрільби з вогнепальної зброї, що проходив у м. Баку Азербайджан.

Присутні спортсмени, тренери, спортивна громадськість, рідні щиро вітали чотирьох разового чемпіона, срібного та бронзового призера, рекордсмена світу та рекордсмена світу серед юніорів старшого солдата Коростильова Павла, дворазових чемпіонів Бондарука Романа та Пастернака Володимира, дворазового срібного призера серед юніорів Колесника Юрія. Загалом львівські армійці на цьому чемпіонаті здобули 10 нагород. У два заключних дні чемпіоната (2-3 серпня) Кізима Ігор здобув дві особисті золоті нагороди у стрільбі по рухомій мішені на 50 м (постійна та перемінна швидкості).

Ми в фейсбуці https://www.facebook.com/nsblvs/