П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат Європи. День 10"

 У десятий змагальний день (31 липня) чемпіоната Європи зі стрільби з вогнепальної зброї львівське тріо кульовиків у друге стали чемпіонами Європи у командному заліку у вправі РП-5 (стрільбі з великокаліберного пістолета - револьвера на 25м). старшому солдату Коростильову Павлу (тренер - працівник ЗСУ Коростильов Сергій) асистували Бонарук Роман та Пастернак Володимир.

Загалом у скарбничці 19-річного львівського армійця Павла Коростильова шість нагород цьогорічного чемпіонату Європи: два особистих золота, два командних золота, срібло та бронза у командній першості, рекорд світу серед дорослих та рекорд світу серед юніорів.