П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат Європи.+2 нагороди Павла Коростильова"

 З 21 липня по 4 серпня 2017 року у м. Баку, Азербайджан проходе чемпіонат Європи зі стрільби кульової. У дев`ятий змагальний день (30 липня) львівській армієць заслужений майстер спорту старший солдат Коростильов Павло (особистий тренер працівник ЗСУ Сергій Коростильов) здобуває свою другу золоту медаль в особистому заліку у вправі МП-10 (швидкісна стрільбі зі стандартного пістолета на 25 м), встановивши світовий та європейський рекорди серед юніорів - 581 очко. Протокол особистого заліку.

У цій вправі, в командному заліку серед чоловіків, першими стали львівське тріо: Павло Коростильов, Пастернак Володимир (4-е особисте місце) та Бондарук Роман (6-е особисте місце), другі спортсмени з Франції, треті – Росіяни. Протокол командного заліку.

Це вже 4 та 5 нагороди Павла на цьому чемпіонаті. Всього в його активі три золоті, срібна та бронзова нагороди та два світові рекорди. А попереду ще одна вправа - стрільба з револьвера (РП-5).

Ще один львівський армієць Колесник Юрій, разом з Крепостняком Павлом, Городинцем Максимом стали срібними призерами у вправі МП-10 серед юніорів. Це його друге командне срібло на чемпіонаті (вправа МП-5 у команді у тому ж складі).