П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

На спортивній базі проводиться підготовка до Ігор Нескорених

 На Львівщині триває активна фаза підготовки військових, які у вересні візьмуть участь у Іграх Нескорених («Invictus Games») у Торонто.  У четвер, 27 липня 2017 року, на відкритому лучному полі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України на вулиці Клепарівській, 39а відбулось показове тренування спортсменів – учасників  міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців.

Україну на Всесвітніх іграх представлятимуть четверо спортсменів зі Львівщини. Зокрема, члени основного складу – Катерина Михайлова, Роман Паньченко, Дмитро Сидорук та резервного складу – Дмитро Афанасьєв. Для усіх них пріоритетним видом спорту є стрільба з лука.
«Свою найголовнішу перемогу в житті ви вже здобули. Перемогу для вас, для всього нашого суспільства. Ми пишаємося вами, вболіваємо за вас і чекаємо того моменту, коли на всесвітніх змаганнях український прапор підніметься найвище і зазвучить Державний гімн. Дуже хочу, аби в Торонто перед усім світом ви продемонстрували, що ви – найкращі», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Зазначимо, персональний склад української команди сформовано з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. До національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань. З цього числа сформували основний та резервний склади – по 15 учасників.
«Ігри Нескорених-2017» триватимуть з 23 до 30 вересня, збірна команда України вирушить у Торонто 21 вересня.

Довідково.
«Ігри нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.