П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Легка атлетика "Чемпіонат Європи U-20"

20-23 липня 2017 року у м. Гроссето, Італія проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів (до 20 років). Жіноча українська естафетна команда 4х400 метрів у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, львівської армійки Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

Дівчата вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. А у вирішальному колі змагань не просто виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною Качур, Анастасією Бризгіною, Дарією Ставничою і Джойс Кобою.

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вище наша команда за всю історію проведення чемпіонатів Європи U20 ще не піднімалася. Таку ж позицію українці займали у 2009 році, але тоді було п’ять медалей. Зараз же наші атлети виграли шість нагород – чотири золоті і по одній срібній і бронзовій.