П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат Європи 2017"

 З 21 липня по 4 серпня 2017 року у м. Баку, Азербайджан проходитиме чемпіонат Європи зі стрільби з вогнепальної зброї. У перший змагальний день (22 липня) львівській армієць старший солдат Коростильов Павло здобув перемогу в особистому заліку в стрільбі з малокаліберного (матчевого) пістолета на дистанцію 50 м - вправа МП-6, встановивши новий рекорд світу та Європи серед дорослих та юніорів - 230,5 очка.

У командному заліку  у цій вправі Павло, разом із старшим лейтенантом Омельчуком Олегом (95 група) та старшиною Банькіним Віктором (ЦСК ЗСУ) посіли 2 місце. Протоколи тут.

В складі збірної команди України 8 представників львівського армійського спорту: старшина Коростильова Юлія (пістолет), старший солдат Коростильов Павло (пістолет), солдат Сухорукова Вікторія (гвинтівка, юніори), працівник ЗСУ Конарєва Поліна (пістолет юніори), спорт. актив Кізима Ігор (рухома мішень, юніори) та Шевченко Альона (пістолет, юніори), спорт.актив Колесник Юрій (пістолет, юніори), спорт.актив Охотська Олена (стендова стрільба).

За нагороди чемпіонату Європи боротимуться понад 930 спортсменів з 43 країн Старого світу. В програмі першості змагання з кульової та стендової стрільби серед спортсменів юнацької, юніорської та дорослої вікових категорій. Відзначимо, в рамках турніру в Баку відбудеться відбір на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня 2018 року прийматиме Буенос-Айрес (Аргентина).
Склад збірної України (дорослі):
Чоловіки: Павло Коростильов, Олег Омельчук, Віктор Банкін, Роман Бондарук, Єгор Чирва, Андрій Кобзарук,, Сергій Куліш, Денис Кушніров, Іван Лоік, Микола Мільчев, Володимир Пастернак, Юрій Сухоруков, Олег Царьков.
Жінки: Юлія Коростильова, Оксана Ковальчук, Катерина Зеленська, Світлана Бойкова, Вікторія Червякова, Наталія Кальниш, Леся Леськів, Ірина Маловічко, Вероніка Мільчева, Олена Охотська, Дар'я Шаріпова.