П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у червні

 "Львівський армієць" старший солдат Коростильов Павло визнаний найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивних результатів у червні 2017 року (особисті тренери - Коростильов Сергій, Камінський Олександр). Цього почесного титулу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Павло удостоєний за блискучий виступ на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів,  який з 24 до 28 червня проходив у м. Зуль (Німеччина).

Як відомо, Павло Коростильов виборов у Зулі 3 золоті, 1 срібну, 1 бронзову нагороди, встановив рекорд світу серед юніорів у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) у команді, повторив юніорський рекорд світу у стрільбі зі спортивного пістолета на 25 м (вправа МП-5).

У вирішальній мірі завдяки успіхам Павла Коростильова збірна України посіла високе III місце  у медальному заліку серед 65 країн світу.