П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Збірна команда України з кульової стрільби прилетіла до Львова

28 червня 2017 року у Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького прилетіла юніорська збірна команда України з кульової стрільби. Молоді стрільці віком до 20 років успішно виступили на чемпіонаті світу серед юніорів посівши 3 загальнокомандне місце з 6 нагородами, поступившись лише представникам Азії - Китаю та Індії.

Чемпіонат світу проходив у м. Зуль (Німеччина), на батьківщині багатьох всесвітньо відомих стрілецьких фірм. Справжнім героєм чемпіонату став "львівський армієць" старший солдат Коростильов Павло, який здобув 5 нагород у стрільбі з пістолета, з яких 4 - особисті (2 золота, срібло та бронза) та 1 командна (золота з рекордом світу серед юніорів). Солдат Сухорукова Вікторія здобула срібну командну нагороду у стрільбі з гвинтівки.