П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат світу серед юніорів. День 3"

 26 червня 2017 року у м. Зуль (Німеччина) завершився третій змагальний день чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів. "Львівський армієць" старший солдат Коростильов Павло в особистому заліку переміг у вправі МП-8 (швидкострільний пістолет).

У командному заліку у цій вправі Павло, разом з Городинцем Максимом та Вороною Денисом, здобув золоту нагороду встановивши новий рекорд світу серед юніорів. Ця подвійна перемога дозволила піднятися збірній команді України на 3 місце загальнокомандного заліку. Солдат Сухорукова Вікторія у стрільбі з пневматичної гвинтівки посіла 25 особисте та 8 командне місця. Протоколи тут. Рзультати 1 дня. Результати 2 дня.