П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат світу серед юніорів. День 2"

25 червня 2017 року, у другий змагальний день чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів скарбничка збірної команди України поповнилася двома срібними нагородами.

"Львівський армієць" старший солдат Коростильов Павло здобув срібну нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3). Це вже його друга нагорода на цьому турнірі. У командному заліку у цій вправі Павло посів 4 місце. Солдат Сухорукова Вікторія виборола срібну нагороду у командному заліку у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (вправа МГ-5). В особистому заліку Вікторія була 25. У стрільбі з пневматичного пістолета працівник ЗСУ Конарєва Поліна посіла 17 особисте та 17 командне місця. Після двох днів змагань збірна команда України з трьома нагородами посідає 10 загальнокомандне місце. Протоколи тут.