П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Представники Львівщини готуються до участі у Іграх Нескорених

В Україні, й на Львівщині зокрема, триває підготовка національної збірної команди України, яка візьме участь у Іграх Нескорених (Invictus Games) у вересні 2017 року у м.Торонто.

Команда формується з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Українських Збройних Сил. З цього числа сформовано основний та резервний склади – по 15 учасників. До основного складу української збірної увійшли й троє представників Львівщини, зокрема львів’яни Дмитро Сидорук, Роман Паньченко та Катерина Михайлова, які змагатимуться пріоритетно у стрільбі з лука. Ще 15 українських військовиків утворили резерв, серед них й Дмитро Афанасьєв, який також представляє Львівську область у змаганнях зі стрільби з лука. У рамках підготовки до Ігор військові спортсмени Львівщини тренуються на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-а), спортивному стрілецькому клубі "Медін" Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького (вул. Бічна Пекарська, 5а) та спортивному комплексі бази олімпійської підготовки «Динамо» обласної організації ФСТ «Динамо» України (вул. В. Янева, 10). Навчально-тренувальні збори національної збірної команди України передбачено на 3-16 липня та 6-20 вересня ц.р. на водно-веслувальній базі ЦСК ЗС України у м. Києві.