П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Веслування на байдарках і каное "2 Етап Кубка світу 2017"

 26-28 травня 2017 року в угорському місті Сегед відбувся другий етап світового Кубка з веслування на байдарках і каное, на якому українські спортсмени 7 разів підіймалися на п’єдестал пошани. 
Найсильнішими в перегонах байдарок-двійок на дистанції 200 метрів стала "Львівська армійка" працівник ЗСУ Анастасія Горлова та її напарниця - Марія Кічасова.

«Срібло» на рахунку чоловічої байдарки-двійки на дистанції 1000 метрів у складі Віталія Цуркана та Олега Кухарика. Останній здобув ще й «бронзу» на дистанції 500 метрів.
Другими у каное-двійці на дистанції 500 метрів стали українські медалісти Ріо-2016 Дмитро Янчук та Тарас Міщук. У змішаній естафеті каное-одиночок Дмитро разом з Людмилою Лузан принесли Україні й «бронзу».
Ще двічі українці підіймалися на треті місця п'єдесталу пошани за підсумками змагань каноїсток (500 метрів) – Людмила Лузан та байдарок-двійок – наші Ігор Трунов та Іван Семикін.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів, тренерський склад збірної на чолі з дворазовим Олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном, Федерацію каное України з чудовими здобутками, побажавши не зупинятися на досягнутому й нових звершень на наступному етапі Кубка світу.