П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Стрільба кульова "Етап Кубка світу 2017"

З 17 по 24 травня 2017 року у м. Мюнхені (Німеччина) проходить 2 Етап Кубка світу зі стрільби з кульової.

На цей стрілецький форум прибуло понад 750 спортсменів з 80 країн світу, серед яких відомі чемпіони та рекордсмени Європи, світу та Олімпійських ігор. "Львівський армієць" заслужений майстер спорту солдат Коростильов Павло переміг у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м з фінальним результатом 240,9 очка, встановивши новий рекорд світу серед юніорів. Це перша медаль мюнхенського Кубка світу в активі збірної команди України. Протокол тут. Відео тут.

Чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор Коростильов Павло переміг у фіналі стрільби з пневматичного пістолета в Мюнхені.

19-річний український стрілець переміг чемпіона світу 2010 року Томоюкі Матсуду з Японії та чотирьохразового Олімпійського чемпіона з Республіки Корея Джін Йонго та здобув свою першу перемогу на Кубку світу.

Чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року та чемпіон світу серед юніорів 19-річний Павло Коростильов тріумфував на Кубку світу в Мюнхені, Німеччина та переміг у фіналі стрільби з пневматичного пістолета.

Молодий стрілець встановив новий рекорд світу серед юніорів – 240,9 очок (юніори можуть встановлювати юніорські рекорди світу на змаганнях серед дорослих) та переміг японця Томоюкі Матсуду та Джін Йонго з Республіки Корея.

Коростильов Павло захопив лідерство після перших 12 пострілів та фінішував нагорі турнірної таблиці з перевагою у 2,2 очка над найближчим переслідувачем та здобув своє перше золото Кубка світу.

41-річний японець Томоюкі Матсуда, чемпіон світу 2010 року, фінішував з другим результатом - 238,7 очок.

Чотирьохразовий Олімпійський чемпіон з Республіки Корея 37-річний Джін Йонго виборов бронзову нагороду з результатом 218,4 очка, який пробирався знизу турнірної таблиці фіналу після невдалого старту.

«Кваліфікація була жорстка, я трохи нервував…» каже Павло «але під час фіналу я заспокоївся. Я не хвилювався, що стріляю поряд з такими чемпіонами, як Джін та Матсуда. Як для мене, ми всі - спортсмени і, в першу чергу, ми змагаємося самі з собою».

«Я не думав про рекорд, я просто робив свою роботу, в мене не було часу про це думати. А наприкінці, рекорд сам прийшов».

«Наступні мої змагання – це чемпіонат світу серед юніорів у м. Зулі в червні» - підсумував український спортсмен.