П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Веслування на байдарках та каное "1 Етап Кубка світу 2017"

 20-21 травня 2017 року в португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап світового Кубка з веслування на байдарках і каное. "Львівська армійка" працівник Збройних Сил України Горлова Анастасія здобула срібну і бронзову нагороди.

Українська збірна, яка вперше стартувала під керівництвом дворазового Олімпійського чемпіона Юрія Чебана, продемонструвала блискучий результат, здобувши 11-ть нагород, 5 з яких – найвищого ґатунку.
Одразу 3 золоті медалі на рахунку байдарочника Олега Кухарика, який переміг в одиночці на дистанції 500 метрів, в четвірці, також на «п'ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим, та в байдарці-двійці з Віталієм Цурканом.
Перемогу святкувала й наша чоловіча двійка у складі Ігор Трунов-Іван Семикін.
Наші бронзові призери Ріо-2016 каноїсти Дмитро Янчук-Тарас Міщук в Португалії здобули дві медалі. Хлопці фінішували першими на дистанції 500 метрів і посіли друге місце на дистанції 1000 метрів.
«Срібло» також в активі Ігоря Трунова (в спринті) та у жіночої байдарки-четвірки у складі Марії Кічасової, Анастасії Горлової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун.
Дві бронзові нагороди Україні принесла Людмила Лузан (200 метрів, 500 метрів) та дівчата Анастасія Тодорова-Анастасія Горлова, які посіли 3 місце у каное-двійці.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав наших спортсменів, головного тренера збірної України Юрія Чебана та керівництво Федерації каное України з чудовим виступом, побажавши українцям подальших успіхів та результативних виступів на міжнародній арені.