П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

«INTERNATIONAL UNION CUP 2017»

У суботу, 20 травня, у приміщенні велотреку НСБ ЛВС (вул. Клепарівська, 39 А) відбулися найбільші в Україні змагання з карате «INTERNATIONAL UNION CUP», організовані ГО Клуб спортивного карате «ЮНІОН» спільно з управлінням молоді та спорту ЛМР.

Участь у цьогорічному, сьомому за рахунком INTERNATIONAL UNION CUP взяла рекордна кількість учасників – понад 800 представників 80 клубів з 15 країн Європи: України, Франції, Азербайджану, Швеції, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Білорусії, Польщі , Данії, Чехії, Латвії, Литви, Молдови.

Змагалися за «золото» UNION CUP й срібний призер 52 Чемпіонату Європи з карате, що проходив 4-7 травня 2017 року в Туреччині, капітан збірної України з карате, львівський армієць  Станіслав Горуна та переможці останнього чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді – юніонці Анастасія Мястковська, Соломія Кміть, Рябошапко Кирил, Шостак Діана, Копитко Денис. Змагання проходили в категоріях «ката» (демонстрація техніки) та «куміте» (поєдинки з суперником).