П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

На спортивній базі проведено контрольну перевірку фізичної підготовленості


 11 травня 2017 року на спортивних об'єктах Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові військовослужбовці управління Повітряного командування «Захід» продемонстрували фізичні якості в бігу на короткі та довгі дистанції, а також у підтягуванні на перекладині та інших силових вправах.

Перевірку рівня фізичної підготовленості особового складу командування провели досвідчені представники відділу фізичної підготовки Головного управління підготовки Збройних Сил України. За словами керівника перевірки майора Сергія Шостака, рівень фізичної підготовленості особового складу, що склав заліки, приємно вразив: «Мене здивувало, що до загального строю стали навіть ті офіцери, що за станом здоров’я та віковими групами належать до групи лікувально-профілактичної фізкультури. Вони за власним бажанням прийняли участь в заліках, дехто з них навіть отримав відмінні оцінки. Я розумію, що при такому рівні відряджень до зон виконання завдань, як ми маємо на сьогодні, важко вивести необхідний «мирний» відсоток участі особового складу у заліках. Це можливо лише при підвищеній злагодженості колективу та відповідальності в управлінні. Показово, коли майже 90 відсотків особового складу, з тих що мали право на послаблення, вийшли на дистанції та до снарядів замість товаришів, що виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, аби підрозділ здав залік. І не аби як, а на загальну відмітку «добре»».

Начальник прес-центру Повітряного командування "Захід" майор Ірина Баранова