П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Вероніка Марченко - краща спортсменка місяця

У середу, 19 квітня, у Львові відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращого спортсмена Львівщини за підсумками виступів у березні 2017 року. Акція проходитиме з 12.00 у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опера та балету імені Соломії Крушельницької.


Цей почесний титул заслужила молодший сержант Вероніка Марченко. На чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який проходив у французькому місті Веттель, вона перемогла в індивідуальному заліку та допомогла збірній України здобути «бронзу» у командній першості.
Марченко визнано найкращою спортсменкою місяця за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
«На європейській першості у Франції Вероніка підтвердила своє високе реноме лідери збірної лучниць України. У фіналі індивідуального турніру вона з рахунком 6:0 здолала російську спортсменку. Також саме внесок Марченко у здобуття бронзових нагород нашої жіночої збірної у командному турнірі вважаю дуже вагомим. Наші дівчата теж «всуху» 6:0 перемогли росіянок. Впевнений, що і на змаганнях на відкритому просторі наша видатна лучниця ще не раз перемагатиме на змаганнях найвищого світового рівня. Дякую народному артистові України, генеральному директору-художньому керівнику Львівської Опери Василю Вовкуну за сприяння у підготовці урочистої церемонії нагородження найкращого спортсмена місяця у справжньому храмі мистецтва, яким є наш театр опери та балету», — сказав голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський.