П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Збір з військового п'ятиборства

 З 3 по 22 квітня 2017 на спортивних об'єктах  Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів) відбудеться навчально-тренувальний збір збірної команди Збройних Сил України з військового п’ятиборства по підготовки до міжнародних змагань серед військовослужбовців, які відбудуться 24-28.04.2017 в Мюнхені (Німеччина). У склад команди увійшли курсанти вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Довідково. Військове п'ятиборство - вид спорту, що входить до міжнародної ради військового спорту (СІЗМ). Включає наступні види: стрільба з бойової гвинтівки калібром до 8 мм, плавання з перешкодами на 50 м, метання гранат на точнісь та дальність, подолання 600 м смуги перешкод, біг на 8 км.