П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Відділення НОК Львівщини нагородила Тетяну Клімченко

У п’ятницю, 24 березня, у Львові відбулось урочиста церемонія нагородження найкращого спортсмена Львівщини за підсумками виступів у лютому 2017 року.

Цей почесний титул заслужила чарівна дівчина, працівник ЗСУ – велосипедистка Тетяна Клімченко. На заключному четвертому етапі розіграшу Кубка світу, який проходив на треку у Лос-Анжелесі, вона перемогла у дисципліні «скретч» (гонка на 10 кілометрів). У підсумковому заліку Кубка світу сезону 2016-17 рр. Тетяна посіла друге місце.

Уродженку м. Червоноград Клімченко визнано найкращою спортсменкою місяця за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Також спеціальну нагороду з рук голови обласного відділення НОК Юрія Турянського отримали і тренери спортсменки – Орест Тичко та В’ячеслав Рудько.