П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

ЛЬВІВЩИНА ЩИРО ЗУСТРІЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

Отображается файл "IMG_20170314_205926.jpg"Ввечері 14 березня ц.р. автобусом до рідного міста з чемпіонату Європи зі стрільби з лука, що відбувся у м. Віттель (Франція), прибули львівські майстри стрільби з лука, які привезли додому найвищі нагороди європейського ґатунку, в т.ч. золоту медаль та титул чемпіонки Європи львів’янки Вероніки Марченко. 

Загалом українська національна команда, в складі якої змагалося четверо представників стрільби з лука Львівщини (Вероніка Марченко, Соломія Трапезнікова, Юрій Гавелко, Сергій Макаревич), повернулася на батьківщину, маючи в своєму здобутку повний комплект 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

Зустріти своїх спортивних героїв прибули начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, директор Львівської школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, заступник начальника навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м.Львові майор Віктор Мар’яш, голова Львівської обласної організації ФСТ «Колос» Лілія Білінська, провідний  тренер збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський, а також батьки та близькі родичі спортсменів, численні уболівальники та прихильники спорту, представники ЗМІ.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та зичимо нових звершень та перемог !!!