П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Здобутки на Європі

Вітаємо працівника ЗСУ Конарєву Поліну зі срібною нагородою в особистій першості чемпіонату Європи у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-2) та спортактив Кізиму Ігора із золотою нагородою у вправі ГП-12.

Під час кваліфікаційної стрільби Поліна показала результат 376 очок, посівши 5 місце і тим самим виборола собі місце у фіналі. З фіналу Поліна вийшла з результатом  235,0 очок, потупившись угорці Мейджор Вероніці 0,9 очка і тим самим посівши 2 місце.

Кізима Ігор закінчив кваліфікаційну стрільбу з результатом 578 і першим пройшов у півфіналі та фінал, де завоював золоту медаль. Окрім цього, разом з Бабушок Максимом та Даниленко Данилом команда України посіла першу сходинку у командній першості.