П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Підготовчий етап "Ігор Нескорених-2017"

На Львівщині розпочалася організовані навчально-тренувальні заняття поранених військовослужбовців Львівщини як підготовчий етап до національного тестування "Ігор Нескорених-2017".

28 лютого 2017 року на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відповідно до листа Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції В. Свириденка, розпочалася організована й системна підготовка поранених військовослужбовців Львівщини до національного тестування для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених-2017» (Invictus Games) у складі національної збірної команди України (вересень 2017 року, м. Торонто,Канада).Тренування з легкої атлетики, плавання, стрільби з лука, велоспорту, пауерліфтингу відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 10 до 12 години заметодичної та організаційної підтримки провідних тренерів Львівщини. Підготовка на спеціалізованому веслувальному тренажері відбуватиметься в одному зі спортивних клубів Львова. У затвердженому списку військовослужбовців Львівщини, поранених під час бойових дій - кандидатів на участь в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» у складі збірної команди України значаться прізвища 20 осіб, в т.ч. одна жінка, котрі мешкають у містах Львові, Трускавці, Новояворівську,

Городку, Самборі, Раві-Руській Жовківського району та смт Івано-Франкове Яворівського району. Такі тренування триватимуть упродовж двох місяців.

Відповідальна особа за організацію тренувань – Юлія Нікитенко-Рожко, моб. тел. 067-300- 95-43.