П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

На армійській спортивній базі у Львові за участю вихованців спортивних шкіл відбулася акція "22 Pushup Challange"

 Після передачі своєрідної естафети від управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації (начальник Володимир Мицик) й задля психологічної підтримки воїнів АТО, вихованці львівських КДЮСШ № 1 СКА, КДЮСШ імені Юрія Кутенка та спортсмени обласної школи вищої спортивної майстерності за участю начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, майстра спорту з веслування Юрія Майбороди 7 лютого 2017 року долучилися до світового флешмобу "22 Pushup Challange". 

Одночасно відтиснулися від підлоги в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові понад 500 юних спортсменів! 

При цьому естафету передано управлінню спорту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Україну не перемогти!

Фоторепортаж