П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Станіслав Горуна – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками січня 2017 року

Картинки по запросу станислав горунаТрадиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській    області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками першого місяця 2017 року майстра спорту України міжнародного класу, одного з кращих каратистів сучасності львів’янина Станіслава Горуну (тренер: Заслужений тренер України Антон Нікулін).

 

Цим почесним званням Станіслав Горуна вшанований за перемогу на дебютному етапі найпрестижнішого турніру всесвітньої серії з карате «Premier League Karate 1», що відбувся 28-29 січня ц.р. у м. Парижі, Франція за участю 1 243 спортсменів із 78 країн світу.

Важливо зазначити, що представника карате вперше номіновано на відзнаку регіонального відділення НОКу, оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорт включено до олімпійської родини й дебют якого на олімпійській арені відбудеться на Іграх Олімпіади 2020 року в Токіо.

Незабаром відбудеться урочиста церемонія вшанування найкращого спортсмена та його тренера.

Залишається побажати Станіславу Горуні не зупинятися на досягнутих результатах і брати безпосередній приціл на участь в олімпійському турнірі в Токіо.