П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Результати "Меморіалу Дем'янюка 2017"

 14 січня у Львові відбувся традиційний міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка».

У чоловіків вже всьоме перемогу у цих змаганнях святкував один з їх організаторів та син уславленого висотника, у пам’ять про якого проводиться Меморіал, - львів’янин старшина Дмитро Дем’янюк. Цього разу, щоб піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, Дмитрові вистачило стрибка на 2 м 15 см. Срібну нагороду з результатом 2 м 10 см посів киянин Владислав Дорофєєв(спорт. актив ЗСУ). На третій сходинці з таким самим показником розташувалися львів’янин Вадим Кравчук та Сергій Спільняк з Києва.

У жінок найкращою виявилася броварчанка Аліна Шух – 1 м 86 см. Другою стала киянка Ірина Геращенко (1 м 83 см), третьою – Дар’я Кучіна з Херсонщини (1.80).

Протоколи змагань

За словами виконуючого обов’язки головного тренера збірної України зі стрибків Олександра Романюка, змагання традиційно пройшли на високому організаційному рівні. Порадувала велика кількість глядачів, для яких проводилися різноманітні конкурси, а також, для зручності, було встановлено великий екран. Також приємний факт – в інтернеті відбувалася пряма трансляція змагань.