П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Виступ спортсменів Збройних Сил України на зимових Балтійських іграх у Латвії

 У період з 9 по 12 січня у м. Цесі, Латвійська Республіка, проходять IV Балтійські зимові військові ігри, в яких беруть участь українські армійські спортсмени.

За підсумками першого дня змагань на рахунку збірної команди Збройних Сил України 3 золотих, 1 срібна та 1 бронзова медалі в змаганнях з біатлону. Переможцями стали солдати Ткаленко Руслан, Тищенко Артем та Доценко Андрій, а також працівники ЗС України Дмитренко Валерія та Дмитренко Христина.

Слід наголосити, що у зимових змаганнях, які проводяться під егідою Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ), беруть участь команди з Канади, Латвії, Литви, Естонії та України. Всього — 240 військових спортсменів. Українська збірна представлена спортсменами у біатлоні, лижному кросі та силових вправах.