П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Фінал Кубка України з ушу таолу

Львівщина уже вдруге поспіль прийматиме одні з головних змагань національного рівня – фінал Кубка України з ушу таолу (комплекси). Ці представницькі змагання відбудуться 16-19 грудня 2016 року в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-А).

Організаторами змагань виступають: Міністерство молоді та спорту України, національна федерація ушу, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація ушу Львівської області.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 17 грудня о 12 годині.

За національний Кубок-2016 будуть змагатися 385 найсильніших ушуїстів національного рівня, які представлятимуть збірні команди 14 областей України.

Кубок України з ушу (розділ таолу) є основним етапом відбору спортсменів до складу збірної команди України на 2017 рік.

Запрошуємо усіх бажаючих та гостей Львова. Вхід – вільний.