П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Перестало битися серце МЕЛЬНИКА Б.П.

Перестало битися серце МЕЛЬНИКА Бориса Петровича – заслуженого майстра спорту СРСР зі стрільби кульової.

Вся спільнота стрілецького спорту та спортивна громадськість України та Львівщини висловлює своє глибоке співчуття рідним та близьким з приводу смерті дорогої нам людини. 
Борис Петрович був срібним призером Ігор Олімпіади у Мюнхені 1972 року та учасник Ігор Олімпіади у Монреалі 1976 року (12-е особисте місце); дворазовим чемпіоном (1970) і семиразовим срібним призером (1970, 1974) чемпіонатів світу; дев’ятиразовим чемпіоном та триразовим призером чемпіонатів Європи; п’ятиразовим рекордсменом світу та восьмиразовим рекордсменом Європи:http://www.issf-sports.org/athletes/athlete.ashx?pers..
З 1964 по 1986 роки, як спортсмен-військовослужбовець, виступав за 8 СКА Прикарпатського військового округу. З 1986 по 1989 роки перебував на посаді начальника спортивно-стрілецького комплексу 8 СКА. Звільнився з лав збройних сил СРСР у званні майора. У 90-х роках протягом декілька років працював у національній збірній команді України тренером зі стрільби з гвинтівки. Останні роки життя проживав у Ізраїлі. 
Бориса Петровича глибоко поважали в спортивному співтоваристві. Пам'ять про нього завжди буде жити в серцях тих, хто знав його. 
Світла та вічна пам’ять, нехай Вам земля буде пухом!