П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Фінал Кубку "Три Леви"

20 листопада 2016 року у легкоатлетичному манежі з велотреком (Клепарівська, 39-А) проходив Фінал кубку спортивного клубу "Три Леви". 

Цього року, окрім фінальних змагань  Кубку з триатлону, відбулась гонка-спринт у категорії Еліта, де топові велогонщики України  змагалися за призовий фонд, а кульмінацією події стало встановлення  рекорду України з індивідуальної велогонки на треку. Працівник ЗСУ Рябцев Володимир подолав своє минулорічне досягнення та встановив новий рекорд велотреку у гонці на 1 годину для вікової категорії +50 років з результатом - 41 км 656 м.

У організації та проведенні цих змагань, організатори вірішили відійти від застарілих пстандартів проведення змагань, тому провели справжнє свято для учасників та гостей Кубку, розіграш цінних призів та подарунків, а ще класна музика і драйв який супроводжував змагання від початку і до останньої хвилини!