П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Турнір з багатоборства між ветеранами АТО "Ігри Героїв"

У суботу, 19 листопада, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, відбувся регіональний турнір з функціонального багатоборства “Ігри Героїв”. У змаганні взяли участь близько 25 спортсменів та ветеранів АТО з різних областей України, включаючи 13 представників Львівщини.

Привітали учасників турніру та побажали їм перемоги голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, а також в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Національний проект “Ігри Героїв” – це низка регіональних спортивних турнірів з використанням змагання з кросфіту для поранених воїнів АТО, а також цивільних осіб з інвалідністю.

Головна мета Ігор – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація поранених воїнів, соціальна адаптація людей з інвалідністю, популяризація спортивного руху як засобу їх соціалізації. Учасники Ігор своїм прикладом показуватимуть іншим людям з інвалідністю, що їм під силу жити повноцінним активним життям.

Переможці регіонального турніру матимуть змогу взяти участь у національних та міжнародних змаганнях.