П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на армійській спортивній базі розпочалися спортивно-пізнавальні заходи

16 листопада у 2016 року, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й за активної підтримки навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочалася серія спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

 

 

 

 

 

Зокрема першими гостями унікальної спортивної бази, яка має статус національної бази олімпійської підготовки, були діти з Яворівського району та міста Дрогобича. Діти, в супроводі начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, начальника навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові Руслана Сеника, директора обласного центру «Спорт для всіх» Вадима Климовича, голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, тренерів, спортсменів, волонтерів та інших, мали цікаву можливість ознайомитися з інфраструктурою армійської спортивної бази, подивитися як працює комплекс відкритих плавальних басейнів, єдиний в Україні критий велотрек, комплекс стрілецьких тирів, кінна база, боксерський зал тощо. Усі бажаючі змогли випробувати свої сили в окремих видах спортивних вправ, маючи при цьому в якості перших тренерів уславлених львівських спортсменів, серед яких учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро лучниця Вероніка Марченко, члени національних збірних команд України з велоспорту, кульової стрільби, легкої атлетики, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства Ярослав Мокринський, Сергій Байталюк, Соломія Трапезнікова, Сергій Макаревич, Юрій Бурбан, Володимир Бучинський та ін.

 На завершення діти отримали в подарунок футболки, спортивні щоденники, тематичні значки і ручки від НОК України й солодощі від керівників проекту «Мій тато захищає Україну».

Загалом делегації дітей, батьки яких брали участь у Революції Гідності та АТО, з усіх міст обласного значення та районів Львівщини матимуть змогу упродовж листопада за окремим графіком побувати на такій спортивній екскурсії й відвідати тренування з різних видів спорту.