П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Відбір на "Ігри нескорених 2017"

10 та 11 листопада 2016 року з 10 до 13 години в універсальному спортивному залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів, вул. генерала Грекова, 1) відбудеться відбір претендентів до складу національної збірної команди України, яка вперше представлятиме нашу державу у 2017 році на Всесвітніх Іграх Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків у м. Торонто (Канада).

Організатори відбору: Організаційний комітет України «Ігор Інвіктус» (Київ) за участі управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

До цього відбору запрошуються військовики Львівщини та ветерани військових операцій, які отримали поранення або інвалідність під час виконання службових обов’язків в зоні АТО або в миротворчих операціях (Косово, Ірак) та мають бажання активно займатися спортом.

За підсумками відборів у різних містах буде сформовано національну збірну команду, яка розпочне тривалий курс підготовки до Ігор.

Українські військові з інвалідністю змагатимуться у 6-ти адаптивних спортивних дисциплінах: легка атлетика, стрільба з лука, веслування на ерготренажері, велоспорт (шосе), пауерліфтинг та плавання.

Для якісного проведення відбору необхідно прибути особисто та подати документи:

-  посвідчення УБД;

- медичні довідки, які засвідчують стан здоров'я та інформацію про поранення або групу інвалідності.