П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Важка атлетика "Чемпіонат світу серед ветеранів 2016"

  З 3 по 9 жовтня 2016 року у місті Хейнсхейм (Німеччина) проходив чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів. В змаганнях приймало участь 950 спортсменів з 50 країн світу. Збірну команду України представляло 10 спортсменів: 


Евген Тамчі (Донецька), Юрій Лагунов (Миколаївська), Микола Земфір (Дніпропетровська), Михайло Бурков (Стрий, Львівська), Генадій Юркевич (Львівська), Пашкевич Олександр (Кривий Ріг, Дніпропетровська), Василь Мартинюк (Львівська), Володимир Рудніченко (Миколаївська), Сергій Гречкосій (Черкаська), Сергій Якубишин (Рівеньська). 
В результаті боротьби у своїх вагових і вікових групах було здобуто три золоті (Тамчі Е, Земфір М, Мартинюк В.) та дві срібні медалі (Лагунов Ю та Бурков М). "Львівський армієць" прапорщик Мартинюк Василь впевнено переміг в групі М 45 категорія до 105 кг з результатом 125 кг у ривку, 150 кг у поштовху та 275 кг у сумі. Варто зазначити, що для  Василя Зіновійовича це вже шостий титул чемпіона світу серед ветеранів.
Не пощастилу одному із лідерів нашої команди, потенційному фавориту цих змагань, Генадію Юркевичу. Через травму спини, отриманої на розминці, він був змушений, завершити виступ в зв'язку із забороною лікарів продовжувати змагання. Решта наших спортсменів досить вдало виступили та посіли місця з 6 по 12.