П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді

 22 вересня 2016 року на легкоатлетичному манежі з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту відбулося урочисте відкриття фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До участі у фінальних змаганнях прибули збірні команди 20 областей та м. Києва, сформовані з юнаків 1999-2001 років народження.

Склад команди: 10 учасників + 1 запасний, 2 представники команди. Переможці змагань визначатимуться в особистому та командному заліках в сумі семиборства та наступних дисциплінах: біг на 100 м, підтягування на перекладині, стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м, загальна контрольна вправа на смузі перешкод, метання гранати Ф-1 на дальність, плавання на 50 м, біг на 3000 метрів. Всі дисципліни, окрім подолання перешкод, проходять на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Змагання триватимуть до 25 вересня.