П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Стрільба з лука "Чемпіонат Європи 2016"

 25-29 травня 2016 року у м. Ноттінгем (Велика Британія), на батківщині Робін Гуда, проходив чемпіонат Європи зі стрільби з лука. "Львівська армійка" солдат Марченко Вероніка здобула перемоги в особистому заліку та у складі жіночої збірної команди України. Спершу в командних змаганнях  Вероніка разом з Анастасією Павловою з Нової Каховки та Лідією Січеніковою з Чернівців виборола командне «золото», випередивши збірні Грузії та Німеччини.

У фіналі особистої першості Вероніка Марченко здобула впевнену перемогу, здолавши представницю Росії Тетяну Дашидоржиєву.

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав Вероніку Марченко найкращою спортсменкою місяця в Україні. Головний тренер збірної України зі стрільби з лука Віктор Сидорук і особистий наставник спортсменки Марія Гавелко удостоєні звання найкращих тренерів травня.