П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Відкриття нового залу боксу на Навчально-спортивній базі

 31 березня - 3 квітня 2016 року у легкоатлетичному манежі з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту відбулися відкриті міжнародні змагання з боксу серед чоловіків, присвячені 100-річчю з дня народження заслуженого тренера України Валентина Старчака «Кубок Львова».

Змагання проходили в оновленому сучасному залі боксу на легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України за адресою: м.Львів, вул. Клепарівська, 39-а. У змаганнях прийняли участь боксерські збірні Київської та Львівської областей, об’єднану команда спортсменів західних областей України, а також візьмуть участь гості з Республіки Польща. Збірна команда Львівської області посіла здобула командну перемогу.