П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Важка атлетика "Чемпіонат України серед ветеранів"

 11-14 березня 2016 року у м. Запоріжжя відбувся черговий Чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів. Команду Львівщини представляли вісім атлетів, двоє з яких, прапорщик Мартинюк В.З. та підполковник запасу Мельник В.Г., представляли Навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України.

В результаті професійних тактичних дій тренерів та вдалих виступів спортсменів, усі члени Львівської команди заняли перші місця у своїх вагових категоріях, при цьому, поновивши вісім рекордів України перемогли у командні боротьбі. Наші земляки випередили команду господарів турніру, Запоріжців, та дуже потужних Дніпропетровців.