П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат Європи 2016"

 З 22 по 29 лютого 2016 року у м. Дьйор (Угорщина) проходив Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. "Львівські армійці" здобули 6 нагород.

Працівник ЗСУ Коростильов Павло завоював срібло у командному заліку у вправі ПП-3 (стрільба з пістолета) серед чоловіків та бронзу в особистому заліку. Кізима Ігор виборов золото в командному та особистому заліку у вправі ГП-12 (стрільба по рухомій мішені) серед юніорів та золото в командному та срібло в особистому заліку у вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені) серед юніорів. Працівник ЗСУ Конарєва Поліна посіла 4 командне місце у стрільбі з пістолета (вправа ПП-2). Працівник ЗСУ Царьков Олег у стрільбі з гвинітівки (змішана команда) був 5. За підсумками цього чемпіонату Павло Коростильов був визнаний кращим спортсменом Львівщини у лютому.

Протоколи тут. Детальніше тут.