П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Легка атлетика "Меморіал Дем'янюка -2016"

 16 січня 2016 року Львів приймав учасників XVII міжнародного турніру зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Вперше змагання проходили в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту, за традиційної підтримки Федерації легкої атлетики України, Міністерства молоді та спорту.

Змагання відбувались динамічно, одночасно на двох секторах. В ранковій програмі змагались юнаки та дівчата 2001-2002 р.р.н, 1999-1998 р.р.н., юніори. Всі вони мали змогу залишитись в манежі по завершенні своїх змагань та вболівати, навчаючись в дорослих атлетів. Адже у вечірній програмі, за присутності понад 500 глядачів, долати висоти приїхали провідні атлети України. В секторі, де змагались жінки, свою чергову перемогу на турнірі здобула Оксана Окунєва з Миколаєва. Вона першою серед жінок виконала олімпійський норматив-193 см! Друге місце посіла Юлія Чумаченко (Миколаїв)-180 см. Третьою стала Юля Левченко (Київ) з таким же результатом. Серед чоловіків перше місце виборов Дмитро Яковенко (Кіровоград), результат Дмитра-223 см. Друге та третє місця посіли "львівські армійці" прапорщик Віктор Шаповал (220см) та старший сержант Дмитро Дем’янюк (215 см.). Наступні місця з такими же результатами розділили Владислав Аршинник (Львів, СК «Висота»), Олександр Баранніков (Бердичів), Вадим Кравчук (Львів, СК «Висота»). Всі призери змагань отримали цінні призи та грошові винагороди від організаторів та спонсорів турніру. Наступні етапи стрибкової Ліги відбудуться в Херсоні та Миколаєві, а завершаться в Бердичеві в червні на день міста. Саме така серія турнірів має велике значення в селекційній роботі тренерів, сприяє популяризації та розвитку стрибків у висоту в Україні.