П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Гирьовий спорт "ХV Всеукраїнський турнір пам'яті Ю.О. Резнікова"

 11-13 грудня 2015 року на спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту проходив ХV Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, пам'яті майстра спорту, професора Юрія Олексійовича Резнікова. Змагання проводились з класичного двоборства: поштовх + ривок, вага гирь 24 кг.

У турнірі взяло участь 217 учасників, з яких 53 жінки, з 17 областей України. Змагання проводились у 7 вагових категоріях у чоловіків та у 4 - у жінок, а також естафеті. "Львівський армієць" капітан Андрейчук Володимир посів перше місце у ваговій категорії до 68 кг з результатом 274,5 очки (поштовх - 155 підйомів, ривок - 239 підйоми). Спонсорами турніру стали сини Юрія Олексійовича, а головним організатором цього свята спорту - Андрейчук Володимир. В командному заліку перемогла команда Житомирської обл., 2 м - Львівська обл., 3 м - Харківська обл.